Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

Online Eğitim Satış ve Uzaktan Eğitim Script

Müfredat Eğitim İzleme Ekranı
Eğitime Ait Sınav Sistemi
Eğitim Detayı

Online Eğitim Merkezi

Online Eğitim Script çalışması farklı bir çok ders yada konuya ait müfredatlar ile belirlenmiş video içeriklerini izleyebileceğiniz. Eğitim tamamladığınızda sınav olup sonucunu takip edebileceğiniz bir online eğitim platformudur.

Online Eğitim platformu ile üniversite,belediye,halk eğitim gibi Meb ‘e bağlı kurumların uzaktan eğitim derslerini platform üzerinden sunabilirsiniz.Sınırsız eğitim ve müfredat tanımlayarak bu içerikleri öğrencilere sırayla izletebilir. Öğrencinin devamlılığı takip edebilirsiniz.

Online Eğitim Scripti ile eklediğiniz eğitimleri öğrenciler havale veya kredi kartıyla alım sürecini tamamlayabilir. İsterseniz sizde vade yaparak taksitlendirebilirsiniz.

Kredi kartı çekimleri için İyzico alt yapısı sistem ile birlikte gelmektedir. Farklı bir platforma ait sanal posunuz varsa buda sisteme entegre edilebilir.

Online Eğitim Platformu

 • Anasayfa
 • Öğrenci Paneli
 • Yönetici Paneli

3 farklı arayüzden oluşmaktadır.

Yönetici olarak siz;

 • Çağrı Yönetimi (Gelen arama veya çağrı yönetimi yanında farklı platformda verdiğiniz reklamların görüşme süreçlerini takip edebilmektesiniz. Facebook Potansiyel Müşteri Form Apisi Bulunmaktadır)
 • Destek Yönetimi (Öğrencilerden gelen destek ve soru taleplerine cevap verebilmenizi sağlar)
 • Öğrenci Yönetimi (Öğrenci sınav sonuçları ve öğrenci bilgilerine ulaşmanızı sağlar)
 • Eğitim Yönetimi (Online Eğitim platformu üzerinde oluşturulan tüm eğitimlerin içeriklerini oluşturabilirsiniz)
 • İçerik Yönetimi (Anasayfa arayüzünde bulunan tüm alanlara içerik eklemenizi sağlar)
 • Mezunlar (Online Eğitim Platformu üzerinden mezun olan öğrencilere ulaşmanızı sağlar)
 • Finansal İşlemler (Online Eğitim Sitesi üzerinden yapılan tüm ticari hareketler ve muhasebe hesapları bulunmaktadır)
 • Personel Yönetimi (Personel,Öğrenci ve Yönetici kullanıcılarına ait yetkilerin ve yeni personel tanımlamalarını yapabilirsiniz.)
 • Site Yönetimi ( Sitede kullanılan bazı tanımları oluşturmanızı sağlar)

alanları ile sisteme mobil veya bilgisayar ortamında yönetebilmektesiniz.

Çağrı Yönetimi Hakkında;

Personellerin öğrenci taleplerinden gelen tüm süreçlerini takip edip yönetebilirken performans raporlarıda alabilmektesiniz.

Facebook ve Instagram üzerinden verilen Form Talep Reklamlarında her talep otomatik olarak çağrı sistemine düşer ve personeller hiç boşta kalmadan aramaları gerçekleştirebilir.

Sistem hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilir yada eposta gönderebilirsiniz.

26 thoughts on “Online Eğitim Satış ve Uzaktan Eğitim Script

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?