Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

WordPress Woo Pazaryeri Çiçek Sepeti Eklentisi

WordPress Woocommerce
ÇİÇEK SEPETİ PAZARYERİ Eklentisi
V.1

Entegrasyon

Cicek Sepeti ürün aktarımı, güncelleme gibi işlemleri sizin adınıza gerçekleştirir.

EKLENTİ

Plugin eklenti şeklinde hazırlandığı için rahatlıkla kurabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Ürün AKTARIMI

Çiçek sepeti ürün aktarımını varyasyon ve ana ürün şeklinde, özel alanlar ile oluşturmanıza imkan sağlar.

Lİsans

Yıllık lisans sistemi ile tüm güncelleme ve destek imkanlarından yararlanabilmektesiniz..

WordPress Woocommerce Çiçek Sepeti Pazaryeri Eklentisi

Woocommerce E-ticaret sistemini kullanan wordpress kullanıcılarının Çiçek sepetinden aldığı pazaryeri bayilik ekranlarına ürün aktarım sürecini kendi sitelerinden yönetmelerini ve hızlıca ürünlerin onaylanmasını sağlar.

$75

Gümüş

YILLIK

$125

Platin

YILLIK

Sıkça sorulan sorular

Ürün ayarlarını yaptıktan sonra sadece “Aktar” kutucuğunu işaretleyip ürünü çiçek sepetine aktarılmasını sağlamanız yeterlidir. Eksik bir değer girdiğinizde Çiçek sepeti sorgu servisi size hata bildirimi yapacaktır.

Evet, talep ettiğiniz tüm geliştirme süreçleri tarafımızdan yapılabilmektedir.

Evet, tüm ana ürüne bağlı kategori seçiminize göre varyasyon ürünlerinizde aktarılabilmektedir. Öncelikle ana üründen kategori seçimi yapılıp sonra sırayla varyasyon ürün “varyant” tanımlarını yaptıktan sonra ana ürün ekranındaki ” Aktar” seçimini yapmanız yeterlidir.

Evet, eklenti ile ilgili hosting sorunları dışında yazılım sal destek tarafımızdan aldığınız yıl için geçerli olmak üzere tarafımızdan verilmektedir.

Sonraki yıllar geliştirme ve güncellemelerden aynı zamanda destek ‘den yararlanmak isterseniz. Kullandığınız paketin %50’sini ödenmesi ile hizmetten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?