Yemek Sipariş Script

iRestoran nedir?iRestoran Php tabanlı hazırlanmış bilinen örneği ile “Yemek Sepeti” platformu tarzı bir online yemek sipariş sistemdir.iRestoran php yemek sipariş script ‘i ile artık online yemek sipariş vererek restoranlardan komisyon kazanabilir, restoranlara özel web sayfa şablonları sunabilirsiniz.

iRestoran Sisteminin Özellikleri

 • Sistem üzerinde üyeler kayıt olabilir.
 • Restoranlar var olan menü, ürün gamını teslimat şekillerini rezervasyonları sistem üzerinden yönetebilir.
 • Online yemek siparişleri restorana ait ortam yazıcılarından direk çıkabilir. (Mutfak,Kasa) vb.
 • Yemek siparişleri çıktıları (Sms,Faks,Email,Yazıcı,Masaüstü Uygulama) vb. farklı platformlardan takip edilbilir.
 • Sistem Restoranlara komisyonlu / komisyonsuz çalıştırılabilir.
 • Her restoran ana domain altında firma isminden oluşan Sub Domain desteği ile çalışabilir. örn (pasakebab.siteadresi.com) gibi.
 • Rezervasyon takibi yapılabilir.
 • Restoran kendi kampanya ve tanıtımlarını yapabilir.
 • Alışveriş Kuponları oluşturabilirsiniz.
 • Teslimat alanlarına göre özel komisyon tanımları oluşturabilirsiniz.
 • Masaüstü Uygulaması ile siparişleri kolayca yönetebilirsiniz.
 • El terminali ve Sms Printer cihazlarıyla uyumludur. (Opsiyonel)

yemek sipariş script ‘inin bazı özellikleri yukarıdaki gibidir.

iRestoran Yemek Sipariş Script Nasıl Çalışır

Yemek Sipariş Script gelen bir ziyaretçi sitede istediği bölgedeki restoranları görebilir. Restoranların Gel Al ve Paket Servis tiplerine göre ayrılmış olarak görür ve aynı ekranda restoranların durumlarını (Açık/Kapalı) görebilir.

Restoranlardan birini seçen müşteri istediği yemeğe menülerden kolaylıkla ulaşabilir. Sistem içinde Opsiyon ve Ekstra olarak tanımlanan ücretli veya ücretsiz özel içerikler ekleyebilirsiniz. Örnek: Adana (Bol Açılı), Ama Sucuksuz,İçecek olarak Kola gibi aynı ekran içer sinde tüm bu seçimleri kolaylıkla yapabilmektesiniz. Sistem içinde içecekler,porsiyon tipleri,hamur tipleri ve soslar özel opsiyon olarak tanımlanmak ve istenen ürüne bu opsiyon tanımları direk yerleştirilebilmektedir.

Sepete eklediğiniz ürünü tıkla öde dediğinizde sizi üyelik formuna sistem yönlendirir. Eğer üye iseniz üye girişi yaparak işlemlere devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz formu doldurabilirsiniz yada 3. bir seçenek olarak SMS Onayı ile hızlı üyelik işlemini Ad Soyad ve Gsm numaranızla hızlıca geçebilirsiniz.

Artık bu aşamalardan biriyle sisteme üye olduğunuzu düşünüyorum. Artık yapmanız gerek Eğer paket servisi seçtiyseniz yemeği istediğiniz adresi seçmenizdir. Eğer Gel Al Servis seçtiyseniz bu adres bölümünü zaten görmemiş ve son sipariş onay ekranına ulaşmışsınız demektedir.

Paket servislerinde Restoranlar bölgeler bazında servis tutarları tanımlayabilir. Şişli/Feriköy ‘e sipariş veren bir restoran 10TL teslim ödemesi alıyorsa. Şişli/Osmanbey ‘e giden bir siparişe 6 TL al diyebilmektedir. Ayrıca Restoranın sadece Şişli semtlerine hizmet verebilirsin gibi kurallar tanımlanabilmektedir.

Sipariş son ekranında genel sipariş verdiğiniz ürünler ve tutarları, adres bilginiz, ödeme tipiniz, fırsat kodunuz ve son teslimat adres bilgileriniz istenmektedir. Eğer bir kampanya kodu yada alışveriş kuponunuz varsa bu bilgiyi girerek toplam değerden ödeyeceğiniz miktarı düşürme imanınızda bulunmaktadır. Bu alanlardan değişiklik yapmak istemiyorsanız artık sipariş ver butona basıyoruz ve sipariş restorana ulaştı. Ve sipariş süresi geri sayıma başladı. Artık yemeğimizi bekliyoruz.

Son aşamada sipariş restorana ulaştırılır. Bu aşamada SMS/FAKS/EMAİL/TELEFON/SMS PRİNTER/Printer/Masa Üstü Uygulama gibi farklı bir çok platformdan siparişler ilgili restorana başarıyla iletilmektedir.

iRestoran ile Nasıl Para Kazanılır

 • Restoranlara üyelerinizden gelen sipariş tutarları üzerinden komisyon kazanabilirsiniz.
 • Restoranlara Web Sayfa şablonu ve Sipariş Sistemi olarak yıllık/aylık hizmet satabilirsiniz.
 • Restoranlara bu uygulama yanında günlük tüketim yaptıkları çeşitli ürün ve hizmetler satmanızın önü açılabilir (Matbaa vb.)
 • Restoranlara Reklam Satabilirsiniz.

iRestoran Yemek Sipariş Script Fiyatları

4 thoughts on “Yemek Sipariş Script

 • Selam hayırlı işler
  Yemek sipariş scriptini 2500 TL ye mi alıyoruz acaba
  Sizin hostinge mı kurulum yapıyorsunuz güncellemeleri siz. Mı yapıyorsunuz ve sistemin güvenliği sizin elinizde mı ?

  Sonraki yıl yani ilk yıldan sonraki hosting barındırma hizmeti ücreti ne kadar acaba biraz bilgilendirme yaparmisiniz acaba

 • Merhaba, yemek sipariş scripti demosunu görmek isterim . Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Size nasıl yardımcı olabilirim?