Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

Müşteri Takip Script (Open Source)

Anasayfa
Satş ve Ödeme Raporları
Yeni Hesap Hareketi
Yeni Ürün
Yeni Sipariş
Yeni Müşteri

Anasayfa
Satş ve Ödeme Raporları
Yeni Hesap Hareketi
Yeni Ürün
Yeni Sipariş
Yeni Müşteri

Laravel Müşteri/ Firma Scripti

Merhaba,

Müşteri takip yazılımı, firma ve müşteri arasındaki sipariş ve alacak verecek sürecini takip etmenizi sağlayan basit olarak düşünülmüş bir platformdur.

Tanımlanan firma kendi müşterilerini tanımlayarak bölgesel belirleyebileceği ürün ve fiyatlar ile sahadaki müşterilerine yaptığı satışları kayıt altına alabilir.

Müşterilerinizde kendi alımlarnı yine aynı şekilde sistem üzerinden takip edebilirler.

Firmalar yaptıkları tüm satış ve alacak hareketlerini ödeme ve satış raporları ekranından dönemsel olarak alıp raporlayabilirler.

Açık Kaynak Müşteri Takip Scripti

  • Müşteri Ekranı
  • Firma Ekranı

2 farklı arayüzden oluşmaktadır.

Yönetici olarak siz;

  • Müşteri Ekranı
    Firma olarak müşteriye yaptığınız tüm siparişleri görebilir. Müşteride isterse kendi panelinden sipariş geçebilir. Hesap hareketlerini inceleyebilir.
  • Firma Ekranı
    Firma yeni müşteri ekleyebilir, ürünlerini tanımlayabilir, ürünlere bölgesel fiyat verebilir. Müşterilere sipariş işleyebilir. HEsap özeti, alacak verecek raporları, ödeme raporları alabilir.

Sistem hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilir yada eposta gönderebilirsiniz.

Github: https://github.com/hacspectrum

1 thought on “Müşteri Takip Script (Open Source)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?