Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

Zaga Crm MTS Projesi

Mobil Sanal Ağ (MTS) Nedir?

Mobil Sanal Ağ projesi olan MTS, potansiyel ve mevcut müşterilerinizi tam hakimiyet ile yönetmenize olanak sağlamak amacıyla oluşturulmuş tam kapsamlı müşteri ilişkileri yönetimi platformudur. MTS ile işinizi, ekibinizi, müşterilerinizi, doğru ve güncel ver-ilerle takip edebileceksiniz. MTS işinizin dışa bakan yüzü olan satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerini etkin bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Sadece müşterileriniz değil tedarikçilerinizle olan ilişkileriniz de MTS’ de tut-abileceksiniz. Portföyünüze katacağınız yeni müşteriler her zaman dinamik bir yapıya sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu özellik sayesinde abonenizin tek bir menüden MTS’ de kayıtlı olup olmadığını sorgulayarak, eğer kayıtlı değilse kayıt altına alabilir, atamasını yapabilirsiniz. Bu menü firma, kişi, adres, telefon ve MTS için gerekli bilgileri tanım-layabileceğiniz bir portaldır.

Abonelerin yada müşterilerinizin adreslerini, telefonlarını, aboneden yada firmadan gelen dökümanlar, e-postalar gibi bilgileri yada BTK, TİB ve resmi kurumların getirdiği standartlara göre bilgi ve döküman kaydı, raporlama döküm alma ve ilgili yerler göndermek gibi işlemleri kolayca yapmanızı sağlar.

MTS ile kurumunuzun muhatap olduğu tüm kurumları tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Kampanya süreçleri kimi zaman haftalar hatta aylar gerektirebilir. İşte kurumsal hafızanızın eksik kalmaması için MTS’ de birçok varlıkta olduğu gibi kampanyalarınızın da süreçlerini, aşamalarını takip edebilirsiniz.

MTS yönetim ve bayi ağı portalını 4 farklı dilde kul-lanabilir ve desteğini alabilirsiniz. MTS portalı ile tüm modüllerdeki tedarikçilerden gelen güncel alış listeleriniz ile satış listelerinizi kolaylıkla analiz edebilir ve zarar etmeyi engelleyebilirsiniz.

MTS portalı bayi yapısı, ürün yapısı, paket ve kampanya yapıları ile firmalara çok esnek satış portföyü hazırlama imkanı sağlamaktadır. Bu esneklik sayesinde müşteri bazında, bölge bazında, ürün bazında veya dönemsel olan ürünler ve kampanyalar hazırlamaya imkan verir. Bu kampanyalar hazırlanırken farklı modüllerden ürünlerde seçilebilir örneğin bir Wi-Fi müşterisine dönemsel düzenlenen bir kampanyada aynı dönemde farklı bir ürün için indirim sağlanabilir yada kampanyaya etki edecek başka bir ürünü alması engellenebilir.

Aboneleriniz yada müşterilerinizle yaptığınız dönemsel sözleşmel-erde, dönem sonunda hizmetlerin otomatik durdurulmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kontrolünüz dışında kul-lanımı devam eden hizmetlerden zarar etmeyi engellemiş olursunuz. Bu yapıyı da MTS’ de takip etme şansına sa-hipsiniz. MTS sayesinde ürünlerinize farklı fiyatlar, fiyat listeleri tanımlayabilirsiniz. Örneğin bir ürününüzün bayi fiyatı, son kullanıcı fiyatı olabileceği gibi, kampanya veya dönem fiyatı da olabilir. 4 dil desteği ile bir ürünü farklı dillerde hazırlanmış olan şablonlarda da size sunabiliyoruz.

Mobil Sanal Ağ (MTS) Online İşlem Sayfası

MTS Online işlem sayfası ile firma abonelerine çok geniş ve esnek hizmet verme olanağı sağlanmaktadır. Aboneler kullanıcı adı ve şifreleri ile online işlemlere girdiğinde satın alabilecekleri bütün ürün ve kampanyaları takip edebilir ve satın alabilirler.

Geçmişe dönük bütün alışlarını ve ürün bazlı bütün kullanım detaylarını takip edebilirler yeni ürün ve kampanyalar satın alabilecekleri gibi bu ürün ve kampanyaları başka aboneler adınada satın alabilir yada hediye edebilirler.Abonenin firmadaki bakiyesi ürünlerden bağımsız olarak TL olarak tutulmaktadır.Sistem abonenin bakiyesini TL olarak hesabında tutmaktadır. Bu hesap paketlerden bağımsız olarak bakiye olarak hesapta durur.Bu sayede abone istediği zaman paket alabilir, paket gönderebilir yada paketin özelliğine göre paketi iptal edip paketin ücretini hesabına TL olarak aktarabilir. Bakiyenin hesapta TL olarak tutulmasının bir avantajıda abone bazı ürün-lerde paket satın almadan birim fiyatı üzerindende kullanım yapabilir.

Örneğin; Hesabında 10 TUsi olan bir abone SMS paketi satın almadığı halde bir SMS göndermek isterse bu SMS’in birim fiyatını sistem otomatik olarak hesap-layıp bakiyesinden birim fiyatını düşer. Yada heryöne konuşma paketi olmayan bir abone o an için bir arama yap-ması gerektiğinde hesabında bakiye olduğu taktirde sistem bu aramayı birim fiyatı üzerinden görüşme süresine göre hesaplar ve bakiyesinden düşer.Böylece abone sık kullanmadığı ürünlerin paketini satın almak zorunda kal-madan anlık olarak ihtiyaca göre kullanım sağlayabilmektedir. Abone online işlem sayfasındaki modülleri kullanar-ak bütün firma hizmetlerinden faydalanabilir.

Örneğin;  webtel’i kullanarak arama yapabilir, arama alabilir IM kulla-narak chat yapabilir SMS alabilir ve gönderebilir. Müşteri kartını kullanarak güvenli alışveriş yapabilir. Web sitenize entegre edilecek bir arayüz ile sistemde ürün, paket yada kampanya bazında yaptığınız bütün değişik-likler otomatikmen WEB sayfanızdada güncellenir böylece WEB sayfanızdaki fiyatlar gerçek zamanlı hale gelmiş olur.

Eklenecek bu arayüz sayfası ile MTS’ e düşmesini sağlayabileceğiniz modülümüz proje bazlı geliştirilerek B2B portalı halini almaktadır. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. MTS portalı sayesinde satış ekibi, bayi yönetimi, ürün kampanya yönetimi, tedarik yönetimi, LOG’lama ve raporlama sistemini tek bir çatıdan yönetebilir analizlerinizi anlık olarak yapabilirsiniz.

MTS portalı ile abone, bayi ve firma yönetimi ile cari kart bilgilerini, irtibatta olduğunuz kişilerin bilgilerini, görüşme aktiviteleri ve sonuçlarını, özel notlarınızı, abone, bayi ve firmaya ait dokümanları, tek ekran üzerinden takip edip yönetebilirsiniz.

MTS Yönetim Paneli

Bu modül masaüstü çalışan bir yazılımdır. Bu modül-de ürün ve paket tanımlama kampanya oluşturma ürün aile, ürün grubu, ürün alt grubu, ürün süreleri gibi tanımlamaların yapıldığı yönetim programıdır. Burdaki yapılan ürünlerin bayi ve satış kanallarında aktif ve pasif olmasını sağlamak, bölge ve sürelere göre aktif pasif olmasını yönettiğimiz ana yönetim programıdır.

SMS&IM MODÜLÜ : Bu bölümde SMS server ve IM server kullanılmaktadır. MTS portalında SMS 2 farklı yöntemle kullanılmaktadır. Burda sistem parça kontür yazılımı üzerinden oparotörlerin hazırladığı paketlerin standart olarak satışı sağlanmaktadır. Ayrıca web servisleri sayesinde farklı tedarikçi firmalardan hizmet alınabilmektedir.

DATA WİFİ 4G MODÜL : Bu modül geri planda Radius Server üzerinde çalışmaktadır. MTS yönetim bölümünde yapılan paketler yönetim ekranı tarafından web servisle İnternet serverda oluşturulur. Bayi ve satış kanalları aracılığıyla müşterilerin kullanımına hazır hale getirilir. Kullanıcılar buradan satın aldıkları İnternet paketleri ile inter-net kullabilirler. Data servisi WiFi, 4G, 3G, ve Telekom al sat yöntemi ile alınan ürünler entegre çalışıcak şekilde tasarlanmıştır. Eğer istenir ise GSM üzerindeki data, telekomdan al sat yöntemi ile verilen internet yada wifiden ver-ilen internet VPN yapılarak radiusa entegre edilebilir. Böylece tümleşik hizmette sunulabilir.

PARÇA KONTÜR VE FATURA MODÜLÜ : Burda sistem parça kontür yazılımı üzerinden oparotörlerin hazırladığı paketlerin standart olarak satışı sağlanmaktadır. Ayrıca web servisleri sayesinde farklı tedarikçi firmalardan hizmet alınabilmektedir.

TURİZM VE BİLET MODÜLÜ : Bu modül sayesinde bayilerin kazancını arttırmak ve ürün yelpazesini genişletmek amacıyla eklenmiştir. Bu modülde Uçak bileti, Otobüs bileti, Otel rezervasyonlar, Tur ve seyahat programları satıla-bil mektedir.

APP. MODÜLÜ : Android, İOS ve HTML5 olarak üç ana uygulama dili ile hazırlanan cloud programlarla hizmet sunulmaktadır. Uygulamaların cloud olmasındaki amaç firmaya bayiye yada hizmet verilen bir alt oparötere kendi Logo ve tasarımlarıyla hizmet vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu esnek yapı sayesinde farklı dillerde farklı tasarımlarda ve bölgesel olarak mobil uygulama hazırlanabilmektedir. Ayrıca uygulamanın içerisindeki medya bölümüne farklı portallar ekliyerek internet hizmeti veren firmalarının Free Url yöntemi ile tümleşik hizmetler sun-maları sağlanmaktadır. Medya bölümünde son kullanıcı CDR kayıdı ve fiyat listelerini görebilmektedir.

SİP MODÜLÜ : Bu bölümde esnek yapısından dolayı Sippy Soft Switch Server kullanılmaktadır. Web servislerle farklı tedarikçilerden trafik alma olanağına sahiptir.

MTS WEB MODÜLÜ : Web modülünde kurumsal web sayfası, MTS bayi portalı, son kullanıcıya dönük online işlem menüsü, C2C e-ticaret web sayfası gibi web ürünleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsi web servislerle MTS yöne-tim ekranı, bayi ve satış kanalları ile entegre çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?