Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

Müşteri Sadakat Sistemi

 [siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Slider_Widget”][/siteorigin_widget]

Müşteri Sadakat Sistemi

Sadakat Sistemi, firmaların müşterileri arasında yaptıkları satışlar karşılığında müşterilerine çeşitli hediye ve puan kazandırarak, bu puan ve hediyeleri yine sadakat sistemi üyeleri arasında yada firma tarafından başka ürünlerde harcamalarına imkan kılan sistemlere denir.

Müşteri Sadakat Sistemi Nasıl Çalışır

Avantajkart.com alan adı altında hizmet veren müşteri sadakat sistemine öncelikle firmalar başvuru yapar ve firmalar kendi kampanya ve hizmetlerini Avantajkart üzerinde görsel olarak sunma imkanı bulurlar.

Kayıtlı firmaya müşteri sadakat sistemi üzerinde bir firma paneli açılır. Firma bu panel üzerinden müşterileri arasında yaptıkları satışları işleyerek günlük kazanç raporu alabilir. Ayrıca her satış dan müşterilerine belirledikleri oranlar üzerinden Avantaj Puan yansır.

Firmayı tercih eden müşteriler bu kazandıkları Avantaj Puanları isterlerse aynı firmada, isterse de Avantaj diğer üye iş yerlerinde harcaya bilmektedirler.

Avantaj Kart ise tüm bu satışlardan kendilerine tanımlı komisyon oranları üzerinden kazanç elde eder.

Ayrıca tüm puan ve müşteri kayıtları Gsm ve Sms doğrulama ile gerçekleşmektedir.

Müşteri Sadakat Sistemi Özellikleri

  • Firma,Müşteri ve Yönetici Paneli
  • Firma Kampanya Tanımlama
  • Borç/Alacak ve Puan Girişi
  • Firmalara Özel Kayan Slider Tanımlama
  • Müşteri,Yönetici ve Firma Komisyon Oranı Tanımlayabilme
  • Yönetici Rapor ve Günlük Satış Hareketlerini Excel Aktarma
  • Üye Ekranı Üzerinden Puan ve Satış Takibi
  • Firma Ekranı Üzerinden Günlük Satış Hareketlerini Excel Aktarma
  • Firma Ekranı Üzerinden Üyeye Satış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?