Jessica Fiorentino https://pornlux.com/pornstar/jessica-fiorentino. Check out cuckold doggy porn at Pornlux.com. DogHentai - ZoophilieOnline - PornAnimalVideo immediate apex ai everix peak immediate core z-lib singlelogin zlib Kmspico ile lisanssız yazılımları etkinleştirin. Microsoft Office, Windows gibi programlara lisans almadan tam erişim sağlayın. Özelleştirme ve kullanım kolaylığı sunar. z-library zlib project

Php Bina ve Daire Kiracı Takip Yazılımı


İnşaat şirketleri firmaların yeni projelerdeki daire veya kira garantisi ile sattıkları dairelerin

  • Kira ödemelerini
  • Sözleşme sürelerini

takip etmeyi kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

Kiraya verilen daireler kiracı ile yapılan sözleşme tarihlerine göre otomatik borçlandırılır. Tarihleri yaklaşan kira bildirimleri kiracıya otomatik bilgi mesajı olarak iletildiği gibi kira ödemesi geçenler için ise gerekli bilgilendirme yine SMS yolu ile kiracıya iletilir.

Ayrıca kiralanan dairelere ait Su,Doğalgaz,Elektrik gibi aboneliklerde sistem tarafından bir SMS ile kiracıya iletilebilir.

İnşaat Bina ve Kira Takip yazılımı içinde SMS sistemi ile gerek kiracıya özel gerekse de Bina ‘daki tüm kiracılara sms gönderebilirsiniz.

Sms alt yapısı olarak Netgsm ve Smsavm platformları kullanılmaktadır.

Sistem Özellikleri;

 

1 thought on “Php Bina ve Daire Kiracı Takip Yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size nasıl yardımcı olabilirim?